Vajza shqiptare nga Kosova bëri shqiponjën dhe u largua nga stadiumi ku zhvillohej ndeshja Zvicër-Serbi.

E, sipas informacioneve të fundit, bëhet fjalë për SHQIPTAREN PATRIOTE e cila quhet Anila Mahalla.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!