Në përleshje fizike ka përfunduar debati në emisionin Pressing të T7 në  mes dy kandidatëve për deputetë Haki Abazi nga Lëvizja Vetëvendosje, dhe atij nga koalicioni PSD-AAK, Dardan Molliqaj.

Abazi dhe Molliqaj kishin konfrontime të forta mes tyre gjatë gjithë debatit duke fyer njëri tjetrin.

E momenti kulmor erdhi kur Dardan Molliqaj i tha Abazit se sonte do ta sheh në ëndërr pasi e ka përmendur gjatë tërë kohës.

Ndoshta ju pëlqen!
Loading...

“Veç një batutë po e lshoj, qysh ja ka nis Hakia me më përmen shpesh, tutna edhe andërr don me me pa sonte”, tha Molliqaj.

Kurse Haki Abazi i ktheu se ty as gruaja jote nuk të sheh në ëndërr.

“E mira që ti s’je i vetmi Dardan, ty nuk të shoh në andërr kurrë, ty as gruaja jote nuk të sheh në andërr”, i tha Abazi.

Abazi iu drejtua Molliqajt duke i thënë që mos ta thërrasë Hakia, pasi është gjini femërore por ta thërrasë Hakiu.

Kurse Dardan Molliqaj ia ktheu se edhe dukesh pak si femër.

Pas kësaj tensionet u ngritën edhe më tej, ku dy mysafirët Abazi dhe Molliqaj vazhduan duke fyer njëri tjetrin.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. Na ndihmoni!
Loading...