Marsela Topi, kinsegazetarja e “Tv Apollon”, e cila u bë e njohur nga një video ku shfaqej duke sharë gjatë regjistrimit të emisionit, në Soirée ka folur më konkretisht për ngjarjen.

Moderatorja nga Fieri pohoi PA TURP edhe njëherë se klipi në rrjete sociale ishte sulm politik, për t’i prishur imazhin.

MekuliPress i kujton kësaj goce, se ti mund të jesh gjithcka tjetetër, porpos gazetare. Ti duhet të kërkosh falje në publik, sepse ke dhunuar hapsirën publike, ku ndër ta edhe shumë të rinjë e fëmijë.

Lexo po ashtu:  LUFTA KUNDËR NEPOTIZMIT/ Një nga ambasadorët e shkarkuar nga Konjufca është vjehrri i motrës së Memli Krasniqit, Bubulinës
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!