Ka zgjatur fare pak eksperienca e Kim si flokëkuqe, pasi ajo është rikthyer sërish në origjinë dhe ditën e sotme është fotografuar me flokët e zeza. E veshur me një jumpsuit lëkure ngjyrë ulliri, ylli i “Keeping up with the Kardashians” është parë në rrugët e Kalifornisë.
First lady wave: The E! personality flashed a wave as she stepped out for the first time after husband Kanye announced his bid to run for president
Po ashtu nëna e katër fëmijëve më në fund kishte veshur edhe një maskë, pas kritikave në një dalje publike së fundmi me burrin e saj Kanye West në Nobu në Malibu.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!