Ylli i muzikës pop, Kida, ka paralajmëruar projekte të reja.

Këngëtarja pas përfundimit të kontratës me On Recordsa ka filluar një rrugëtim të ri.

Ajo tashmë është nën menaxhimin e Enis Fetahut, menaxherit të mirënjohur të estradës i cili po ashtu ka në menaxhim Albi Xhepën dhe Ledri Vulën.

Ju pëlqen!

Dhe, duket se Kida ka gati projektet e reja me bashkpuntorë të rinj, pas largimit nga On Records.

“Kush është në pritje të këngëve të reja”, ka paralajmëruar Kida.

Kida njihet për projektet e saj të sukesshme që u bënë hite.

“M’Ke rrejt”, “Andërr”, “Merri krejt” janë disa prej këngëve të suksesshme të saj. 

Lexo po ashtu:  Një tjetër sukses për Dua Lipan
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!