Qeveria në detyrë e Republikës së Kosovës ka mbajtur mbledhjen e 18-të

Me kërkesë të kryeministrit në detyrë të Kosovës, Albin Kurti, Qeveria mbrëmë ka zhvilluar mbledhjen 18.

Sipas njoftimit të qeverisë thuhet se në këtë mbledhje është shqyrtuar dhe miratuar vendimi për ndërmarrjen e masave shtesë për parandalimin dhe kontrollin e përhapjes së COVID-19.

Ju pëlqen!

Vendimi i Qeverisë:

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!