Këto janë rezultatet preliminare:

DPS 2476 vota
SNP 81 vota
Demokratët 236 vota
SD 356 vota
Forumi Shqiptar 3783 vota
Boshnjakët 951 vota

/MekuliPress.com/

Ju pëlqen!

Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.