Lexo po ashtu:  “Shqipe e ëmbla ime fort. Të dua me gëzim e dhembje, me shpresë dhe frikë," - një letër dashurie e Lasgushit
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!