Këngëtarja me renome botërore shqiptarja nga Kosova, Dua Lipa, ka bërë të ditur se profilin e saj në Instagram po e ndjekin 30 milionë fansat.

“30 milonë!!! Faleminderit. Jam e lumtur që jam gjallë, duke bërë muzikën që dëshiroj, me njerëzit që i dua, për njerëzit që i dua (Juve)”, ka shkruar Lipa në një postim në Instagram.

Gjithashtu, ajo këtij postimi ia ka bashkëngjitur edhe një fotografi të saj kur ishte e vogël.View this post on Instagram

30 MILLION!!! THANK YOU. Happy to be alive, making music i love, with the people i love, for the people i love (YOU) 🥰🥰🥰

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on May 26, 2019 at 8:34am PDT

*** VINI RE! Gazetaria jonë mbetet e pandikuar nga politikanët e nga milionerët e korruptuar. Askush nuk e kontrollon gazetën dhe kritikën tonë. Ndihmoje MekuliPress - Mbështete median e pavarur kombëtare.
Loading...
[wpedon id=16879]