Artistja shqiptare Ava Max ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

“Naked” titullohet kënga e re që është pjesë e albumit të saj më të ri “Heaven and Hell”.Ky është albumi i parë i Ava Max në karrierën e saj, që nga debutimi i fuqishëm që pati në vitin 2018.Këngëtarja është shprehur se ka punuar shumë për këtë album dhe se është e lumtur që më në fund fansat kanë mundësinë ta kenë atë në duart e tyre.

Ju pëlqen!

 

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike! FOTO: No copyright infringement is intended.