Këngëtarja shqiptare Ava Max ka përformuar në emisionin e njohur amerikan “Ellen Show” ku edhe ka shkëlqyer me interpretimin e saj

Në këtë emision këngëtarja është paraqitur me këngën “Sweet But Psycho”. Ajo ishte e veshur në të zeza ndërsa performancën e saj e duartrokitën gjatë të pranishmit në emision./ MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

VINI RE! Gazetaria jonë mbetet e pandikuar nga politikanët e nga milionerët e korruptuar. Askush nuk e kontrollon gazetën dhe kritikën tonë. Ndihmoje MekuliPress - Mbështete median e pavarur kombëtare.
[wpedon id=16879]