Këngëtarja shqiptare Ava Max ka përformuar në emisionin e njohur amerikan “Ellen Show” ku edhe ka shkëlqyer me interpretimin e saj

Në këtë emision këngëtarja është paraqitur me këngën “Sweet But Psycho”. Ajo ishte e veshur në të zeza ndërsa performancën e saj e duartrokitën gjatë të pranishmit në emision./ MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!