Këngëtares shqiptare, Rita Orës i janë ofruar një milion funta për t’u shfaqur në sezonin e dytë të “The Masked Singer”.

Rita thuhet se po paguhet përgjysmë më shumë se sa i rekrutuari i ri i këtij shou, Mo Gillian.

Një burim i ka thënë The Mirror se “Rita ka pranuar një shumë prej 1 milionë funtash për sezonin e dytë për tu rikthyer si gjyqtare”.

Ju pëlqen!

“The Masked Singer” është një betejë ku këngëtarë të famshëm shfaqen në garë pa identitet, duke u maskuar mirëpo në fund të garës, identiteti i tyre zbulohet.

Gjyqtarë të këtij shoë janë: Jonathan Ross, Davina McCall, comediani Mo Gilligan dhe këngëtarja Rita Ora. /Koha/

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.