Këngëtarja Dua Lipa në Instagram ka hedhur një video shumë interesante.

 Në video, shihet se një person me këngën e saj të re, ka bërë muzikën e siglës së edicionit të lajmeve në BBC, pasi kënga e Duas ngjan shumë me sigla të tilla. Madje, Dua pyeti ndjekësit nëse do duhej vërtetë që kjo gjë të ndodhte në realitet.
MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!