Kënaqësia është pasuria natyrale, luksi është varfëria artificiale.

Socrates

Lexo po ashtu:  Finlanda ofron udhëtime falas për një jetë më të lumtur (FOTO)
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!