Kemi mësuar të fluturojmë në ajër si zogj, të notojmë deteve si peshq…
E prapë se prapë nuk kemi mësuar të ecim në tokë si vëllezër e motra.
– Martin Luther King /MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.