Shikoni figurën: cilin prej 4 personazheve do të ndihmonit së pari? Shkoni poshtë dhe lexoni përgjigjen tuaj.

Gruan e moshuar:

Nëse zgjedhja juaj është personi i moshuar, atëherë jeni një person me zemër të mirë. Morali juaj është i madh dhe gjithmonë përpiqeni të ndihmoni të tjerët, jeni shumë të sjellshëm dhe doni të jeni të rrethuar nga njerëz që janë njësoj si ju.

Ju pëlqen!

Macen:

Jeni të dashuruar me kafshët dhe i doni më shumë se njerëzit. Ju jeni një person besnik, miqësor dhe i dashur, e vlerësoni shumë besimin dhe e urreni tradhtinë. Megjithëse keni pak njerëz rreth vetes, i vlerësoni shumë dhe kujdeseni për to si ari.

Burrin me makinë:

Kjo zgjedhje, tregon se ju jeni një person inteligjent dhe i përkushtuar, ju pëlqen të ndihmoni të tjerët dhe doni që bota të jetë ndryshe në sajë të veprave të mira. Ju tentoni të jeni më të mirët në çdo gjë që propozoni dhe doni t’ju shohin si një udhëheqës i madh.

Gruan me çanta:

Ju pëlqen të ndihmoni dhe të merrni një buzëqeshje si shpërblim, keni menduar të jeni vullnetar dhe dëshironi ta bëni atë konkretisht, ju gjithmonë shqetësoheni për të afërmit tuaj, por megjithëse është shumë pozitive, doni të merrni vëmendjen dhe fjalët e bukur.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!