Lexo po ashtu:  Pas vizitës së kryeministrit Rama në Beograd, Presidenti i Republikës Ilir Meta, sot në vizitë zyrtare në Kroaci
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!