Kapitalisti i fundit që duhet ta varrim, është ai i cili na e ka shitur litarin.
– Karl Marx, “Manifesti Komunist” .

/MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.