Kapitalisti i fundit që duhet ta varrim, është ai i cili na e ka shitur litarin. – Karl Marx, “Manifesti Komunist” – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën MekuliPress

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!