Ka vdekur sot në moshën 70 vjeçare aktori i njohur, Rasim Thaçi Cima.

Lajmi është i ditur nga familjarët e aktorit.

Ai ka disa ditë që ishte duke vujtur nga Covid-19 dhe ishte i shtrirë në Klinikën infektive.

Ju pëlqen!

Rasim Thaçi, i cili për publikun njihet si Cima do të mbetet në kujtesën e publikut me rolet e tij të shumta komike.

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.