“Ata që vinë në Vetëvendosje!, asnjëherë mos ta llogarisin se aty do pasurohen. Ata që i dojnë shumë paratë dhe që dëshirojnë që të bëhën të pasur, le ta provojnë fatin e tyre në biznes,por jo duke ardhur në LVV, sepse aty je për ti sherbyer popullit e jo për ta vjedhur atë…”, Albin Kurti/MekuliPress/ – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën e pavarur “MekuliPress”

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. Na ndihmoni!
Loading...