Mos aktivizimi i tij në ndeshjen e Juventus-it kundër Crotone-s ka shkaktuar shumë diskutime. Paulo Dybala ka mbetur i zhgënjyer që nuk ka zbritur në fushë dhe pas ndeshjes i është përgjigjur me një like një mesazhi të Twitter të gazetares Fabiana della Valle:

Çfarë kuptimi ka të marrësh Dybala në Crotone, nëse jo për ta aktivizuar për disa minuta. Nëse nuk ishte në gjendje të luante, a nuk ishte më logjike të lihej në Torino që të stërvitej?

Pak më mbrapa ka ardhur like i argjentinasit që më pas është hequr, por mbetet fakti që argjentinasit nuk i ka pëlqyer aspak përjashtimin.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike! FOTO: No copyright infringement is intended.