Këngëtari, Justin Bieber, gjatë ditës së djeshme, ka kaluar kohë së bashku me Kanye West.

Kjo vjen, pasi reperi amerikan është akuzuar për çrregullime bipolare nga bashkëshortja e tij, Kim Kardashian, shkruan Daily Mail. Fotografinë në të cilën shihet dyshja, e ka publikuar Kanye në rrjetin social Twitter.Të ulur në karrige, artistët janë shfaqur nga një garazhe, ndërsa shihen të fokusuar në bisedën që po zhvillonin.

Ju pëlqen!

 

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike! FOTO: No copyright infringement is intended.