Jemi pemë arbërore… Një gërshetim i bukur i traditës shqiptare!
Grupi: Thesaret Labe& Fatmir Berisha.

Teksti: Pellumb Aliaj. Kompozimi: Viktor Aliu, Pellumb Aliaj.

Lexo po ashtu:  Bebe Rexha shënon suksesin e radhës, ‘Meant to be’ numëron plot një miliard dëgjime
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!