“Jemi kundër Gjykatës Speciale dhe mendojmë se është e padrejtë, por largimi i një qeverie të korruptuar është gjithnjë lajm i mirë për shumicën e qytetareve.” – Arbër Zaimi në intervistën e sotme në Ora News mbi situatën në Kosovë pas dorëheqjes së ish kryeministrit. Në vijim intervista e plotë:

*** VINI RE! Gazetaria jonë mbetet e pandikuar nga politikanët e nga milionerët e korruptuar. Askush nuk e kontrollon gazetën dhe kritikën tonë. Ndihmoje MekuliPress - Mbështete median e pavarur kombëtare.
Loading...
[wpedon id=16879]