Gjithë ç’jemi shqipëtarë,
Jemi nje fis e një farë,
Kemi të tërë një shpresë,
Një gjak, një gjuhë, një besë.

Naim Frashëri

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!