E pavarura MekuliPress ju sjell në kujtesë listën e përfaqësuesve të popullit që votuan për të themeluar Gjykatën Speciale për ish-ushtarët e UCK-së.

Ja lista e plotë me emra dhe mbiemra të atyre që votuan “YES” Gjykatën speciale

Lexo po ashtu:  Gëzuar! Komiteti i Parlamentit Evropian voton pro liberalizimit të vizave
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!