Ai është konsideruar si valltar që ka zotëruar skenën, dhe njëra ndër vallet që ka shkëlqyer është edhe “Vallja e Shqiponjave”, shkruan MekuliPress.

Një incizim i vitit 1995 tregon valltarin Çeliku duke vallëzuar këtë valle, i cili me magjinë e tij ka mbërthyer audiencën. Për më shumë mund ta përcillni videon./MekuliPress/

/MekuliPress/ – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën e pavarur “MekuliPress”

*** VINI RE! Gazetaria jonë mbetet e pandikuar nga politikanët e nga milionerët e korruptuar. Askush nuk e kontrollon gazetën dhe kritikën tonë. Ndihmoje MekuliPress - Mbështete median e pavarur kombëtare.
Loading...
[wpedon id=16879]