Ai është konsideruar si valltar që ka zotëruar skenën, dhe njëra ndër vallet që ka shkëlqyer është edhe “Vallja e Shqiponjave”, shkruan MekuliPress.

Një incizim i vitit 1995 tregon valltarin Çeliku duke vallëzuar këtë valle, i cili me magjinë e tij ka mbërthyer audiencën. Për më shumë mund ta përcillni videon./MekuliPress/

/MekuliPress/ – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën e pavarur “MekuliPress”

Lexo po ashtu:  Me dhëmbët jashtë gjithë kohës/ Jonida Maliqi lë nam në intervistën në Eurovision, i rreshton gafat njëra pas tjetrës
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!