????????????????????????????????????
 

Kryetari i LDK-së Isa Mustafa sapo ka bërë të ditur se ka dalur pozitiv në testimin me koronavirus.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Mustafa me anë të një postimi në Facebook, përcjell MekuliPress.com

Mustafa ka thënë se përveç një plogështie, nuk vëren ndonjë shqetësim tjetër shëndetësor, kurse anëtarët e tjerë të familjes nuk janë të prekur.

Ju pëlqen!

Postimi i plotë i z. Mustafës në Facebook:

“Të nderuar miq
Sot, pas analizave te kryera, kam rezultuar pozitiv me Covid-19.
Përveç një plogështie, nuk vërej ndonjë shqetësim tjetër shëndetësor. Anëtarët e tjerë të familjes nuk janë të prekur.
Ditet në vijim to të jem i izoluar.
Apeloj te të gjithë për kujdes maksimal! IM”

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!