Intervista në Report TV, me gazetaren Anduela Ndreu, në emisionin “Pa Protokoll”, në lidhje me vendimin e sotëm të Gjykatës Kushtetuese në Kosovë dhe skandalin “Behgjet Pacolli” në Shqipëri:

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!