Intervista e mbrëmshme e Albin Kurtit për ”Bugajski Hour”.
Intervistë mjaftë interesante për aktualitetin politik në Kosovë; si do zhvillohej Kosova sipas planprogramit madhështorë të VV-së, e shumë tema të tjera.

Ndiqeni dhe Shperndaje MekuliPress!

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!