Intervista e mbrëmshme e Albin Kurtit për ”Bugajski Hour”.
Intervistë mjaftë interesante për aktualitetin politik në Kosovë; si do zhvillohej Kosova sipas planprogramit madhështorë të VV-së, e shumë tema të tjera.

Ndiqeni dhe Shperndaje MekuliPress!

*** VINI RE! Gazetaria jonë mbetet e pandikuar nga politikanët e nga milionerët e korruptuar. Askush nuk e kontrollon gazetën dhe kritikën tonë. Ndihmoje MekuliPress - Mbështete median e pavarur kombëtare.
Loading...
[wpedon id=16879]