Manchester Unitedi ka kërkuar transferimin e Matiac Vecinos, por Interi ka refuzuar ofertën e tyre.Djajtë e Kuq janë në kërkim të një mesfushori të ri qëndron pas lëndimit të lojtarit të tyre, Scott McTominay.

Ekipi nga Old Trafford kishte etiketuar uruguaianin, Vecino, si një zëvendësim afatshkurtër të mesfushorit të tyre të lënduar.

Por, të dy klubet nuk ishin në gjendje të bien dakord për një marrëveshje përfundimtare.

Ndoshta ju pëlqen!
Loading...

Sipas mediumit Sky Sports, Interi ka refuzuar ofertën e Unitedit, pasi ajo ishte vetëm si huazim i thjeshtë.

Napoli tani është favorit për të nënshkruar me Vecinon, me mesfushorin brazilian Allan të vendosur për të kaluar te Interi si këmbim.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. Na ndihmoni!
Loading...