Pas Lazios, Romës, Napolit dhe Milanit, edhe Interi ka reaguar dhe me postim në faqen zyrtare Twitter ka shprehur solidaritetin dhe mbështetjen për momentin tragjik që po kalon Shqipëria.

“Në Shqipëri ka shumë tifozë të Interit. Për ata, të dashurit e tyre dhe gjithë popullin shqiptar shkojnë mendimet tona në këto ditë shumë të vështira”.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!