Edhe pas konfirmimit se personi duke blere vota Qemal Rexhepi nuk e ka asnje lidhje me Levizjen Vetevendosje, portali i Parim Ollurit po vazhdon me FAKE NEWS me qëllim manipulimin e qytetarëve dhe dëmtimin e VV-së.

Lexo po ashtu:  “Washington Post”: Vota e shqiptarëve është vendimtare
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!