Kënga kushtuar heroit të kombit shqiptar, njërit prej ushtarëve të parë të UCK-së, Qerim Kelmendi, sapo është lancuar në publik. Këndon Ilir Shaqiri dhe Man Kelemdni.

Teksti. Poeti Adem Gashi
Këndojnë:Ilir Shaqiri & Man Kelmendi

 

 

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.