Gjithmonë në çdo stinë ka ide për kombinime të reja.

Këto janë disa kombinimet që mund t’i provoni gjatë këtyre ditëve në shtëpi.

Fund i gjatë + Triko e thurur + Atlete

Ju pëlqen!

Fund i gjatë + Bluzë + Këmishë + Sandale

Fustan + Tuta

Dollakë + Triko e stilit Polo

Fustan +  Bluzë e bardhë

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!