I vetmi mësim që duhet ta mësojmë në këtë jetë është të mësojmë të vuajmë pa u ankuar.

Vincent Van Gogh – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën MekuliPress

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. Na ndihmoni!