I vetmi mësim që duhet ta mësojmë në këtë jetë është të mësojmë të vuajmë pa u ankuar.

Vincent Van Gogh – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën MekuliPress

Lexo po ashtu:  Mos ia mësyni nga Sllovenia,Qytetaret e Kosovës nuk lejohen të kalojnë as transit shkaku i situatës me COVID-19
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!