Mbrëmjen e së shtunës humbi jetën në një aksident vëllai i deputetes së Partisë Socialiste, Blerina Gjylametit, Elton Maçolli.

Kjo ishte fatkeqësia e dytë në familjen e deputetes, e cila rreth një vit më parë humbi motrën e madhe, nga një sëmundje e rëndë.

Ndërsa poston foton me të vëllanë, deputetja shkruan në Facebook se largimi nga jeta para kohe, e Eltonit i ka thërrmuar zemrën në 1000 pjesë.

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.