Një djalë të ri shqiptar në Francë u gjet i vdekur në dhomat e izolimit të burgut.

Ngjarja ka ndodhur të mërkurën më 28 janar në burgun e Val-d’Oise, 42 kmlarg kryeqytetit francez, Paris.

Ju pëlqen!

Viktima, një 27 vjeçar, i dha fund jetës në rrethana dhe shkaqe të paqarta.

Trupi i tij u gjet pas mesditës kur në burg po shpërndahej ushqimi i drekës.

Ai kishte lënë një letër për familjen, njoftoi policia.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!