Ziadin Sela u kujton shqiptarëve të Strugës fjalimin e Ismail Qemalit në “Nëntori i dytë”: “Arnautat që i’u është bërë gjaku ujë do votojnë për kandidatin maqedonas për president ndërsa shqiptarët bijtë të shqiptarit do votojnë për kandidatin shqiptar”, shkruan e pavarura MekuliPress.com

/MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

/MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!