Aktores së mirënjohur, Leze Qenës, sot i është dhënë lamtumira e fundit.

E ndjera u varrosë në varrezat e qytetit të Prishtinës në Dragodan.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!