I heshtur e pa shpresë u përvëlova
Me ndrojtje, xhelozi e mall për ju
Po kaq me dlirësi ju dashurova,
Sa, Zot! ju dashtë tjetër kush kështu .

/ Nizar Kabani – Qabbani /

Lexo po ashtu:  Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimi Evropian në kurs përplasjeje për taksën dixhitale
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!