Një nënë 64-vjeçare dhe djali i saj 21-vjeçar u arrestuan në Fitchburg, Massachusetts, pasi policia mori informacion nga nusja e shtëpisë se ata kishin pasur marrëdhënie seksuale.

Gruaja e T.L u kthye në shtëpi nga puna më herët sepse nuk ndihej mirë, dhe pasi hyri në dhomën e gjumit, skena që pa e tronditi edhe më shumë.

Doli me vrap nga shtëpia dhe telefonoi menjëherë policinë, edhe pse e dinte që kjo mund t’i kushtonte shtrenjtë burrit dhe nënës së tij.

Ju pëlqen!

Sipas ligjit të shtetit të Massachusetts, incesti dënohet me dy e gjysmë deri në 20 vjet burg.

Kur oficerët e policisë erdhën në vendin e ngjarjes, ata gjithashtu ishin të hutuar sepse nuk kishin pasur raste të tilla më parë.

Nëna dhe djali u paraqitën në gjykatë javën e kaluar dhe u shpallën fajtorë.

Ndërsa gruaja e tij, bëri kërkesë për divorc.

Lexo po ashtu:  Histori e egër erotike: Bëra seks me pronaren derisa…
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!