Në këtë periudhë të izolimt social nuk është e rrallë dëshira për të ndryshuar look: ndodh me lojtarët, e kërkojnë edhe fëmijët. Në Tëitter është bërë viral klipi i një fëmije që i kërkon të atit ti presë flokët si Cristiano Ronaldo. Vetëm se vogëlushi e gjen veten në fund në kokë me gjysmëhënën si Ronaldo (Fenomeni) në Botërorin 2002. “Ka vetëm një Ronaldo” tallet i ati me djalin që është i përlotur. Zhgënjim i madh për djaloshin e një goditje nën brez për Cristiano Ronaldon…

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike! FOTO: No copyright infringement is intended.