Satira e Hysamedin Ferajt është e fuqishme. MekuliPress ju fton ta lexoni:

Biden i kërkon Serbisë njohen e pavarësisë së Kosovës.

– Pse Biden dhe Amerika nuk po e respekton zotimin e Hotit se Kosova nuk do të kërkojë njohje të tjera dhe as pranim në organizata ndërkombëtare?
– Pse nuk po i respekton institucionet dhe shtetin e Kosovës?
– Pse po na i prishë marrëdhëniet me Amerikën (lexo: Serbinë) – do duhej të reagonin njëzëri ish-deputetët që kryen puçin kundër qeverisë së ligjshme Kurti 1, Isa Mustafa dhe kori i tij mediatik grenellist trampist.
Bideni shkel njëanshëm marrëveshjen me shtetin e Kosovës – do duhej të ishin titujt alla – baton buzhala.
Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.