Dashi-Këto janë ditë shumë të veçanta, të një zgjimi të madh ! Ju do të keni një kulm maksimal, të cilin e keni pritur në 11 shkurt: në dy javët e para të muajit tjetër do të ketë një kombinim të planetëve, bashkimeve të rëndësishme planetare që mund të çojnë në çekuilibra jo vetëm në jetën e përditshme, por edhe në marrëdhëniet shoqërore. Në çdo rast, ju do të jeni në gjendje të përballoni të gjitha vështirësitë.

Demi-Për momentin është e rëndësishme të kërkohet një paqe sepse kohët e fundit ka pasur shumë hutime, gjithashtu ka pasur probleme në marrëdhëniet me të tjerët. Ndoshta edhe në vendin e punës nuk është shumë e lehtë të bësh gjithçka: ajo që po përjeton është një situatë e pasigurt, sa më shumë kohë të kalojë, aq më shumë do të kërkosh zgjidhje ose për të rifituar stabilitetin.

Binjakët-Nëse ka një mosmarrëveshje dashurie duhet të flisni në këto 24 orë sepse atëherë ditët e së Shtunës dhe të Dielës do të jenë pak më konfliktuale. Në përgjithësi duhet thënë që ju jeni shenja e reflektimit por edhe e energjisë që mund të kthehet. Kjo është një ditë që rregullon shumë situata në lidhje me të kaluarën.

Ju pëlqen!

Gaforrja-Këtë fundjavë duhet të flisni për dashurinë , duhet të përpiqeni të rilidheni me një person, veçanërisht nëse në fund të vitit 2020 kishte probleme të mëdha. Horoskopi Paolo Fox nuk përjashton dashuritë e reja. E shtuna dhe e diela do të jenë ditë shumë romantike, mbase edhe më pasionante sesa pritej.

Luani-Ju po përballeni me një situatë shqetësimi të madh ose në çdo rast pasigurie . Me siguri që do të jeni në gjendje të kapërceni këtë seri vështirësish, por ka pengesa të mëdha dhe ndoshta edhe njerëz që mund t’ju pyesin në këtë periudhë. Nuk përjashtohet që ju duhet të ndryshoni kurs, grup ose rol, por kjo varet nga ju.

Virgjëresha-Ju duhet ta përdorni këtë periudhë për të shfaqur cilësitë tuaja . Ju e dini që shkëlqeni kur ka diçka të rëndësishme për të bërë, kur ka një projekt për t’u organizuar. Mundohuni të zbërtheni skeins dhe të filloni diçka të bukur për të ardhmen. Dashuria mund të kthehet në jetën tënde.

Peshorja-Këtë fundjavë mund të kuptoni se gjërat po ndryshojnë. Është një horoskop pozitiv sipas Paolo Fox edhe nëse mbetet ndonjë konflikt: gjërat që po bëni tani do të jenë të suksesshme më vonë. Shkurti, Marsi dhe Prilli janë tre muaj shumë të rëndësishëm për të gjetur një rrugë të humbur por edhe për të provuar mundësi të reja.

Akrepi-Në këtë të Premte jeni mjaft të mërzitur por kemi një fundjavë interesante. Kohët e fundit keni përjetuar një seri pasigurish apo edhe vështirësi sentimentale; astrologu këshillon të mos e lini veten të shkojë në hidhërim, në reflektime negative sepse kjo do të ishte vërtet e gabuar.

Shigjetari-Ju jeni pak inatosur. Nëse disa njerëz ju privojnë nga hapësira juaj ose nga ato që ju nevojiten tani mund të nervozoheni. Midis kësaj të Premte dhe të Dielë mund të ketë keqkuptime në marrëdhënie ose në familje. Mund të trembeni paksa këto tre ditët e fundit.

Bricjapi-Ju mendoni se ka diçka që nuk shkon: duhet të rregullohet një biznes i papërfunduar. Këto ditë ju preferoni të bëni më pak, por keni më shumë kohë për veten tuaj. Riparja e hapësirës është thesari më i madh, forca më e vrullshme që keni në këtë periudhë. Ju duhet të përpiqeni të zgjidhni një problem të vogël familjar.

Ujori-Hëna në shenjën tuaj flet për një situatë nervozizmi të fortë : këto ditë mund t’ju duhet të mbroheni ose në çdo rast të përpiqeni të zgjidhni një problem. E juaja është shenjë e ambicjeve të mëdha, shpesh edhe e projekteve të mëdha, por në këtë moment është e vështirë të gjesh rrugën e duhur. Kini kujdes nga personat me të cilët dilni, sepse jo të gjithë janë aq të sinqertë sa mendoni.

Peshqit-Ju mund të mbështeteni në një fundjavë duke filluar të punoni: për disa orë Hëna do të jetë në shenjën tuaj. E shtuna dhe e diela do të jenë dy ditë forcë, me shumë interes, gjithashtu emocione që mund të bëhen edhe më të rëndësishme gjatë javëve të ardhshme, me Venusin dhe Jupiterin që mund të japin një dorë në marrëdhëniet. Është një horoskop forcë për ndjenjat.

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.