Dashi

Ditët e fundit nuk kanë qenë të lehta. Sidomos në vendin e punës ka pasur shumë vështirësi, edhe sepse është e vështirë të komunikosh me të tjerët dhe të kuptosh njëri-tjetrin. Prandaj vëmendje gjatë fundjavës për takime ose krahasime të cilat mund të pasohen nga polemika dhe mosmarrëveshje.

Dem

Ju pëlqen!

Më në fund një ditë e relaksuar plot emocione të bukura. Ata që janë përpjekur për disa kohë për të krijuar një konfrontim me partnerin e tyre, ose për të gjetur mirëkuptim më të madh në jetën e një çifti, duhet të përfitojnë nga ditët e së Shtunës dhe të Dielës.

Binjakët

Mund të ketë ndonjë dyshim ose shqetësim shtesë rreth kësaj kohe. Në dashuri, megjithatë, mund të grindeni sepse nuk jeni plotësisht të kënaqur me jetën në çift. Rutina mund të bëhet jotolerante për një shenjë si e juaja që kërkon gjithmonë stimuj të rinj.

Gaforrja

Jeni më të sigurt, jo vetëm në dashuri, por edhe në punë kjo gjendje mund t’ju ndihmojë të merrni rezultate më të mira. Përfitoni nga dita e nesërme për të pushuar dhe relaksuar pak.

Lexo po ashtu:  Do të shpëtosh nga gërhitja?! Ja se si…

Luani

Ju mund të humbni durimin, të ndjeheni nën presion dhe jeta juaj në çift do të vuajë nga kjo trazirë. Për momentin ju jeni të detyruar të jeni në një fazë të pritjes dhe reflektimit.

Virgjëresha

Këto janë ditë të veçanta për ndjenjat, veçanërisht për historitë e sapo lindura. Ajo që ka rëndësi, sidoqoftë, është jo gjithmonë vendosja e interesave tuaja në flakën e pasme. Ju jeni gjithmonë shumë të dobishëm dhe mirëkuptues, kini kujdes nga ata që përpiqen të përfitojnë nga ky qëndrim mbrojtës.

Peshorja

Në punë, ambiciet tuaja nuk janë gjithmonë të kënaqura. Kjo është për shkak se ju keni pritje të mëdha edhe ndaj bashkëpunëtorëve dhe kolegëve, të cilët megjithatë kanë tendencë të mos jenë aq të vëmendshëm në detaje sa në rastin tuaj.

Akrepi

Javët e fundit ju kanë parë protagonist të një rikuperimi të shkëlqyeshëm. Ju keni mundësinë të jeni në gjendje të llogarisni përsëri këtë javë në aspektin e shkëlqyeshëm të Jupiterit, i cili i bën marrëdhëniet ndërpersonale të veçanta.

Lexo po ashtu:  Si të ulim hipertensionin pa mjek

Shigjetari

Këto janë ditë interesante për ata që janë në pritje të një revanshi. Nuk është e lehtë të menaxhosh intolerancën e madhe që mund të ndiejnë të lindurit e shenjës që prej kohësh kërkojnë një mundësi për të kthyer faqen.

Bricjapi

Në familje dhe në jetën e një çifti është e mundur të kapërceni një moment të vështirë që ka sjellë një tendosje në marrëdhënien tuaj me të tjerët. Nga ana tjetër, ata që nuk kanë vuajtur nga një krizë ende mund të mbështeten në një mirëkuptim më të madh.

Ujori

Ngadalë ai shërohet, edhe nëse nuk është e lehtë të ktheni faqen papritmas. Ajo që ju penalizon është gjithmonë ky konfuzion i madh dhe kjo ndjenjë e pasigurisë.

Peshqit

Nuk mungojnë vështirësitë apo mendimet e dyta që mund t’ju ​​detyrojnë të ngadalësoni në punë, veçanërisht nëse jeni ngjitës i Peshores ose Dashit. Sidoqoftë, nuk është koha të ndaleni dhe të ndjeheni keq për veten tuaj, por duhet të reagoni.

Lexo po ashtu:  Doni të mos keni probleme me kujtesën? Shkenca: Përdorni këtë ushqim
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!