Nga spektakli “E shtuna gazmore e nje qyteti”; interpretojne aktoret: Sejfulla Myftari dhe Pranvera Veizi.

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.