Dashi

Mundohuni që të mos nervozoheni, pasi do të jeni shumë të acaruar. Përpiquni që të ruani qetësinë, pasi Hëna mund të shtojë tensionet në dashuri. Në punë, mos merrni vendime të nxituara.

Demi

Ju pëlqen!

Nëse ju intereson diçka, përvishni mëngët sa më parë. Ndërsa nëse një situatë nuk ju intereson më, bëni mirë që ta mbyllni dhe të mos humbni kohë. Në punë ka situata interesante, të cilat duhen marrë në konsideratë.

Binjakët

Kjo nuk është dita e duhur për tu përballur me probleme të pazgjidhshme në dashuri. Nëse duhet të sqaroni diçka, bëni mirë që të prisni dhe pak. Këshillohet që të merreni vetëm ne gjërat më të domosdoshme. Edhe në punë, nuk duhet të bëni zgjedhje të guximshme, por më mirë prisni.

Gaforrja

Mund të ketë ndonjë situatë e cila kërkon që të trajtohet me kujdes maksimal. Në dashuri, ka ardhur momenti që të përkushtoheni më shumë. Ndërsa në punë janë mjaft të favorizuara bashkëpunimet, kështu që mundohuni të organizoheni më mirë.

Lexo po ashtu:  Përse një burrë zgjedh një grua, në vend të një tjetre

Luani

Në dashuri do të ketë një nervozizëm i cili do të ndihet kudo. Mundohuni që të bëni durim, pasi gjatë fundjavës Hëna dhe Venusi, premtojnë diçka më shumë. Në punë, mundohuni që të mos lodheni shumë.

Virgjëresha

Dita do të jetë nën ritmin e duhur dhe e mbushur me nervozizëm në dashuri dhe në punë. Megjithatë mos u shqetësoni pasi rikuperimi do të vonojë. Mundohuni gjithashtu që ta mbani nën kontroll situatën, sidomos në sferën profesionale dhe shtyjini për më vonë vendimet.

Peshorja

Sa i takon dashurisë, Hëna do të ketë ndikim të kundërt dhe mund të shkaktojë ndonjë nervozizëm, humor të keq apo të papritura. Mund të lodheni nga një situatë konfliktuale. Në punë, mund të përballeni me një situatë mjaft të frytshme.

Akrepi

Dashuria në këtë periudhë nuk do të jetë në maksimumin e saj. Kush është vetëm mund të bëjë takime të frytshme në ditët në vijim. Në punë mund të vijnë përgjigje pozitive në sajë të ndikimit pozitiv të Marsit.

Lexo po ashtu:  “Pse qentë jetojnë më pak se njerëzit?” Përgjigjia e këtij djali 6 vjeçar do t’ju lërë pa fjalë

Shigjetari

Dashuria do të jetë mjaft e favorshme, por bëni kujdes nëse jeni të dyjëzuar mes dy historive, pasi rrezikoni që të zbuloheni. Nëse duhet të bëni diçka, bëjeni sa më parë pasi ditët në vijim do të jenë të ngarkuara me nervozizëm. Kjo gjë vlen edhe për punën, ku bëni mirë që të mbyllni debatet apo takimet e mundshme.

Bricjapi

Kjo e enjte do të jetë mjaft e favorshme për takimet e dashurisë dhe për riafrimet, ndaj nëse doni të pajtoheni, provojeni sa më parë. Në punë, janë mjaft të favorizuar ata që kanë punë krijuese dhe marrëdhënie me publikun.

Ujori

Dita mund të jetë mjaft pozitive dhe me rekuperime të ndjeshme në dashuri. Do të ndiheni më të sigurtë në vete dhe do të kaloni një fazë kritike që keni përjetuar së fundmi, shkruan noa.al. Ndërsa sa i takon puëns nëse ka një fazë kritike, mund të arrini që të gjeni një zgjidhje për një problem.

Lexo po ashtu:  Pikë së pari, të uroj dashuri. Dhe duke dashur, uroj të të duan...

Peshqit

Gjatë kësaj dite dashuria është mjaft e favorizuar në sajë të ndikimit të Hënës. Do të jeni më optimist dhe kjo gjë do ju ndihmojë dhe në punë do arrini që të menaxhoni më mirë problemet me të cilat do të përballeni. Do arrini që të gjeni zgjidhje të rëndësishme.

MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!