Janë përcaktuar duelet e të tetës së finales në Ligë të Kampionëve 2021/22.

Superderbi i Ligës së Kampionëve do të jetë përballja mes PSG e Manchester United, që do të bë përballë Messin përballë Ronaldos. Të gjitha duelet janë këto si më poshtë:

©MekuliPress/ Dhuro sot vetëm 1 euro dhe shpëtoje MekuliPress. Ndihmo gazetarinë e pavarur nga partitë politike dhe oligarkët. FOTO: No copyright infringement is intended.